ФАРМАЦЕВТИЧНА ЛОГІСТИКА

Консигнаційний склад

Консигнаційний склад або як економити на ціні, оборотному капіталі і логістичних витратах.

Мета управління складськими запасами – знизити собівартість продукції для кінцевого споживача і, отже, збільшити прибуток. Чим більше складські залишки – тим більше площі займає ваш склад, тим дорожче ви платите за оренду. Сучасні економічні умови вимагають від постачальників і закупівельників нетривіального підходу до управління ланцюгами поставок. Одним з інструментів скорочення витрат при здійсненні закупівельної діяльності є «консигнаційний склад».

Консигнаційні склади набувають великого значення в економічній діяльності при наявності обов’язкової умови безперебійної поставки товару. Найбільш гостро це питання постає при зовнішній торгівлі.

Що Ви економите і які переваги отримуєте при роботі з нами через послугу «консигнаційного складу»:

  • Вартість оренди складських площ. Чим вище запаси – тим більше складських площ необхідно для зберігання товару і вище вартість оренди. Послуга «консигнаційного складу» мінімізує необхідність товарного запасу і відповідно необхідність складських площ.
  • Вартість вимивання оборотних коштів. Товар відвантажується дрібними партіями, в разі потреби покупця і під конкретні замовлення покупця. Ви платите постачальнику тільки за той товар, які відвантажено покупцеві.
  • Вартість оборотного капіталу. Залишки – це заморожені гроші, які ви могли б не тільки вкладати в нові проекти, але і розміщати на депозитних банківських рахунках. Зробіть розрахунок, як сильно ви виграєте від того, що залишків просто немає і оборотний капітал можна вивільнити, розподіливши кошти на фонди розвитку
  • Трудовитрати на адміністрування і обслуговування складів. Персонал складів може бути переданий постачальнику для роботи у нього.
  • Ціна товару також може змінюватися в зв’язку з переходом на консигнацію, так як змінюється базис переходу права власності.

Більш детальну консультацію можна отримати, написавши нам короткий запит або зателефонувавши за номером, вказаним нижче.